Vaša karta

Milí návštevníci regiónu Liptov,

získaním LIPTOV Region Card ste sa stali členom početnej „rodiny“ priaznivcov jedného z najkrajších regiónov na Slovensku - malebného LIPTOVa. V rukách držíte špeciálnu kartu, ktorá Vám umožňuje čerpať atraktívne zľavy na vstupy na najväčšie atrakcie a výletné miesta LIPTOVa.

V zimnej sezóne na Vás čaká viac ako 60 km lyžiarskych zjazdoviek, cez 30 km bežeckých tratí, 18 termálnych bazénov a 3 rozľahlé wellness svety. Práve táto výnimočná kombinácia zaručuje, že u nás doslova platí „z lyží rovno do bazéna“.

To ale zďaleka nie je všetko! Viete napríklad, že práve na LIPTOVe máme popravisko Juraja Jánošíka, kulisy z natáčania veľkofilmu Bathory, svahy, na ktorých trénujú olympijskí víťazi, či jedinečnú UNESCO pamiatku?

To všetko a ešte oveľa viac si s LIPTOV Region Card môžete overiť, vypátrať alebo dokonca si vyskúšať na vlastnej koži. Nikde inde na Slovensku nezažijete zimu úžasnejšiu, pestrejšiu a zábavnejšiu ako u nás v regióne.

LIPTOV Region Card Vás podľa Vášho vlastného výberu prevedie zimným regiónom tak, ako ste ho ešte nezažili. Malí objavia to najlepšie prírodné ihrisko, veľkí tú najväčšiu outdoorovú arénu na Slovensku.

 

rc_ordraz.png