TOP TIPY

Zimná sezóna 2013/2014 na Liptove!

TOP NOVINKA: LIPTOV SKI-AQUA BUS - preprava medzi 5 strediskami ZADARMO!

 

Regionálna zľavová karta LIPTOV REGION CARD prichádza so skvelou novinkou, ktorá poteší všetkých milovníkov lyžovania a relaxu v horúcich termálnych bazénoch, ktorí plánujú stráviť svoju zimnú dovolenku v regióne LIPTOV!

V priebehu hlavnej lyžiarskej sezóny Vám LIPTOV REGION CARD prinesie nielen viac ako 50 atraktívnych zliav na skipasy, aquaparky, športové aktivity, múzeá, či reštaurácie, ale počas Vášho pobytu Vám poslúži aj ako "cestovný lístok" na LIPTOV SKI-AQUA BUS!

Vaša cesta k zjazdovkám v strediskách JASNÁ NÍZKE TATRY a RUŽOMBEROK - MALINO BRDO, alebo za večerným relaxom v termálnych bazénoch AQUAPARKU TATRALANDIA, GINO PARADISE Bešeňová a AQUA-VITAL PARK Kúpele Lúčky bude nielen pohodlnejšia, ale najmä úplne ZADARMO!

Mapa a cestovný poriadok všetkých liniek nájdete TU

Viac informácií...

 

Lyžiarske stredisko JASNÁ NÍZKE TATRY - Chopok sever a juh

Jasná Nízke Tatry je najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na severnej aj južnej strane Chopku. Ponúka nekonečné možnosti aktivít, zábavy a aktívneho oddychu na viac ako 46 km zjazdoviek.

Už touto zimnou sezónou, vybudovaním komfortného prepojenia oboch strán Chopku lanovkami, začína nová éra lyžovania na Slovensku. Novinkami sú až 3 lanovky a najvýznamnejšou z nich je 24-miestna lanovka Funitel, ktorá patrí k najmodernejším na svete. Prepravná kapacita lanoviek a vlekov v stredisku je takmer 30.000 osôb za hodinu. Moderný zasnežovací systém až na vrchol Chopku poskytuje garanciu výbornej lyžovačky minimálne 5 mesiacov v roku.

Milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v mnohých freeridových zónach a v skvelom snow parku. Pre deti je k dispozícii veľká detská aréna Maxiland a dospelých očarí aj unikátny klub Happy End, ktorý je ikonou nočného života v regióne.

Viac informácií...

 

Lyžiarske stredisko Ski & Bike Park RUŽOMBEROK - MALINO BRDO

Stredisko sa nachádza na úbočiach Veľkej Fatry, v nadmorskej výške 545 až 1209 m.n.m., vzdialené iba 2 km od centra mesta Ružomberok. Vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo (vzdialené od centra mesta iba 1 km). Z Hrabova vedie na Malinô Brdo moderná 8-miestna kabínová lanovka, dlhá 1770 m, ktorá za hodinu prepraví 1500 osôb. Priamo v centre strediska sa nachádza 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. V stredisku je k dispozícii 12 km zjazdových tratí, najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m. 

V stredisku pribudne nový Aprés Ski Bar. Medzi obľúbené atrakcie patrí aj SNOW TAXI – večerná jazda ratrakom, novinkou pre hostí ubytovaných na Malinom Brde bude večerné lyžovanie na jednom z detských vlekov. Nadšenci štatistík budú môcť využívať evidenciu a prehľad prelyžovaných kilometrov cez www.skiline.cc. 

TIP: Snow park Malinô Brdo vhodný pre snowboardistov ako aj lyžiarov - freestylistov, snowtubing - jazda na špeciálnych gumových pneumatikách, trasy pre bežecké lyžovanie a skialpinizmus, požičovňa lyžiarskej a snowboardovej výstroje.

Viac informácií...

 

AQUAPARK TATRALANDIA & Tropical Paradise

Najväčší celoročný park vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe ponúka návštevníkom bazény s termálnou, morskou a aj priezračnou ohrievanou vodou a zábavu na toboganoch pre všetky vekové kategórie. V cene vstupu je zahrnutý aj nový krytý tropický komplex Tropical Paradise. Prvá etapa otvorená od leta 2012 ponúka návštevníkom vďaka palmám s výškou až do 10 m, stabilnej teplote 30 °C a zelenej stene s bujnou vegetáciou skutočnú tropickú atmosféru v každom počasí a špeciálna priehľadná fólia umožňuje prirodzené opaľovanie sa v interiéri aj v zimnom období. Druhá, finálna časť Tropical Paradise (v prevádzke od 12/2012) vytvorí jedinečný tropický svet s 2 jedinečnými bazénmi so slanou morskou vodou, ďalej s 2 bazénmi s priezračnou vodou a štýlovým vodným barom priamo uprostred vodnej plochy. Originálna drevená pirátska loď a unikátny šnorchlovací bazén ponúka zážitok pri pohľade na skutočný podmorský svet. 

Po dni strávenom v prírode alebo na lyžiach dokonale zrelaxujete v jedinečnom Keltskom saunovom svete so 17 saunami, masážami a procedúrami.

Tatralandia ponúka leto aj v zime: unikátny nový krytý komplex Tropical Paradise, 7 celoročných toboganov, 9 celoročných bazénov s termálnou, morskou i čírou vodou, 22 x masáže, 11 x zábaly, 8 x kúpele, 6 x pleťové masky, 4 x elektroliečba, saunový svet so 17 kúpeľmi, saunami a procedúrami, 300 vodných atrakcií.

Viac informácií...

 

GINO PARADISE Bešeňová, Wellness & Spa 

Celoročný areál GINO PARADISE Bešeňová je založený na využívaní geotermálnej energie a ponúka oddych a zábavu v prekrásnom prostredí Chočských vrchov s nádherným výhľadom na Nízke a Západné Tatry.

V areáli je k dispozícii 7 vonkajších bazénov s geotermálnou vodou, 1 vonkajší antikorový bazénov s čírou ohrievanou vodou, 3 vnútorné antikorové bazény s priezračnou vodou, 1 vnútorný  tobogan z antikora, átrium s 2 vírivkami pod holým nebom a wellness s komplexom 5 sáun.

NOVINKOU zimy je celoročne otvorená adrenalínová zóna, ktorá zahŕňa toboganovú vežu so 6 toboganmi, bazén s vlnobitím a detský bazén s atrakciami. Teplota vody v bazénoch má teplotu od 36 °C do 40 °C.

TIP: Neopakovateľnú atmosféru celkového uvoľnenia a wellness služieb vytvára Wellness & Spa. Čaká na Vás čarovný svet vôní v komplexe 5 sáun (mentolová, fínska, rímska, bylinková a soľná), príjemných tónov hudby a vyhrievané kreslo z 24-karátového zlata. GINO PARADISE Bešeňová je ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Doprajte si dokonalý relax po lyžovačke. 

Viac informácií...

 

AQUA-VITAL Park - Kúpele Lúčky

V prírodnom prostredí  Kúpeľov Lúčky na Vás čaká celoročne otvorený AQUA-VITAL PARK. Jeho súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 - 33 °C s rozličnými atrakciami, vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 - 38 °C, vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou vody 33 - 35 °C. Kúpele Lúčky – jediné kúpele na Liptove, ponúkajú klientom vymasírovať sa v Jaccuzzi so slanou vodou pripravenou z morskej soli v kombinácii s pobytom v soľnej jaskyni, alebo zrelaxovať v novom Wellness Dependance Liptov.

S bazénmi je priamo spojený vitálny (saunový) svet s rôznymi typmi sáun, kúpeľov, tepidáriom a sprchami. Vo vitálnom svete sa využívajú éterické oleje - silice, ktoré sa získavajú z rastlín.

Liečivá minerálna voda, ktorá už mnohým prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov s teplotou 32 °C  a 37 °C. Je vhodná aj na liečbu pohybového ústrojenstva a na prevenciu a podpornú liečbu osteoporózy.

Kúpele ponúkajú návštevníkom možnosť zakúpenia doplnkových liečebných procedúr, ktoré vykonáva kvalifikovaný zdravotnícky personál. 

Viac informácií...

 

Žiadajte si u ubytovateľa Vašu zľavovú LIPTOV REGION CARD - úplne ZADARMO!

Užiť si vynikajúcu dovolenku, vychutnať si množstvo atrakcií a pritom ušetriť desiatky eur. Regionálna zľavová karta LIPTOV REGION CARD ponúka cenové zvýhodnenia na desiatky atrakcií a služieb. 

Počas pobytu od dvoch nocí môže turista ubytovaný u niektorého zo zmluvných partnerov získať LIPTOV REGION CARD, ktorá mu počas  zimnej sezóny prinesie zľavy na 50 atrakcií a služieb v celom regióne. Medzi nimi nechýba 5 najväčších lyžiarskych stredísk, 3 akvaparky, 12 reštaurácií, jaskyne či nové 3D multikino.

Držitelia kariet ušetria najviac eur pri kúpe skipasov alebo vstupov do akvaparkov. Napríklad rodina 2 dospelí + 1 junior + 1 dieťa do 12 rokov ušetrí s Liptov Region Card pri kúpe 6-dňového skipasu v Jasnej počas týždennej dovolenky 98 eur v silvestrovskom období, alebo 88 eur počas hlavnej sezóny (jarné prázdniny). Jeden deň lyžovačky tak získajú úplne zadarmo! 

Ak sa klienti rozhodnú pre kratší pobyt a Silvestrovskú lyžovačku na Malinom Brde, ušetriť môžu až 61 eur z cien skipasov na 3 dni. Po lyžovačke si ubytovaní hostia môžu vychutnať relax v termálnych akvaparkoch so zľavou až do 30 %. Čím viac času na Liptove strávite, tým je Vaša dovolenka lacnejšia!