zrušiť odoberanie

Žiadajte u svojho ubytovateľa LIPTOV CARD ZADARMO!

 


 

Prehľad zliav pre držiteľov LIPTOV REGION CARD - sezóna ZIMA 2014:

 

Vaša karta

 

Staňte sa fanúšikom LIPTOVa a budete včas a pravidelne informovaný o všetkom, čo sa v regióne deje!

 

 

Milí návštevníci regiónu Liptov,

 

LIPTOV Region Card Vám otvorí brány do najväčších atraktivít, výletných miest a partnerských zariadení v regióne ešte výhodnejšie. Urobte si z najkrajších dní a chvíľ v roku mimoriadny zážitok a objavte magickú destináciu Liptov! Pre veľkých tú najväčšiu outdoorovú arénu medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami, pre malých to najlepšie prírodné ihrisko na Slovensku.

Špeciálna zľavová karta LIPTOV Region Card Vám umožňuje čerpať atraktívne zľavy na vstupy na viac ako 50 najväčších zimných atrakcií a výletných miest LIPTOVa. Relax v termálnych bazénoch a wellness svetoch, či pod originálnymi palmami, jazda na najdlhších toboganoch, nová energia na lyžiarskych svahoch, ako aj pod nimi, výlety lanovkami na kopce pod šírim nebom, objavovanie podzemného sveta jaskýň, návšteva zaujímavých múzeí, galérii, skanzenov, jazda na bobovej dráhe, adrenalínový rafting, lanový a horský bike park, zábava a príjemný pobyt v zariadeniach v tradičnom liptovskom i modernom štýle a ďalšie možnosti zábavy s atraktívnymi zľavami – s LIPTOV Region Card.


Viac atrakcií a zážitkov za menej peňazí - zábava 365 dní v roku

V regióne Liptov na Vás čaká viac ako 60 km lyžiarskych zjazdoviek, cez 30 km bežeckých tratí, 18 termálnych bazénov a 3 rozľahlé wellness svety. Práve táto výnimočná kombinácia zaručuje, že u nás doslova platí „z lyží rovno do bazéna“. 
A to ani zďaleka nie je všetko! Viete napríklad, že práve na LIPTOVe máme popravisko Juraja Jánošíka, kulisy z natáčania veľkofilmu Bathory, miesta, na ktorých trénujú olympijskí víťazi, či jedinečnú UNESCO pamiatku?

To všetko a ešte oveľa viac si s LIPTOV Region Card môžete overiť, vypátrať alebo dokonca si vyskúšať na vlastnej koži. Nikde inde na Slovensku nezažijete zimu úžasnejšiu, pestrejšiu a zábavnejšiu ako u nás! 


Pestrejší, bohatší a výhodnejší ako kedykoľvek predtým...

Regionálna zľavová karta LIPTOV REGION CARD prichádza so skvelou novinkou, ktorá poteší všetkých milovníkov lyžovania a relaxu v horúcich termálnych bazénoch, ktorí plánujú stráviť svoju zimnú dovolenku v regióne LIPTOV!

Vaša cesta k zjazdovkám v strediskách JASNÁ NÍZKE TATRY a RUŽOMBEROK - MALINO BRDO, alebo za večerným relaxom v termálnych bazénoch AQUAPARKU TATRALANDIA, GINO PARADISE Bešeňová a AQUA-VITAL PARK Kúpele Lúčky bude nielen pohodlnejšia, ale najmä úplne ZADARMO!

V priebehu hlavnej lyžiarskej sezóny (26.12.2013 - 21.04.2014) Vám LIPTOV REGION CARD prinesie nielen množstvo atraktívnych zliav, ale počas Vášho pobytu Vám poslúži aj ako "cestovný lístok" na LIPTOV SKI-AQUA BUS!


Zľavy s LIPTOV Region Card

Počas Vášho pobytu od 2 nocí v partnerskom ubytovacom zariadení môžete využívať balík pobytových zliav s väčšími výhodami v horských strediskách a aquaparkoch. Okrem toho môžete v čase platnosti karty a bez viazanosti na ubytovanie čerpať ďalšie - fixné zľavy. Výhodné pobytové balíky už od 2 nocí ponúkajú zmluvné partnerské ubytovacie zariadenia, ktorých prehľad nájdete tu...

Výška, frekvencia a platnosť zliav je uvedená v brožúre „Sprievodca objavovaním Liptova“.


Platnosť a použitie LIPTOV Region Card

LIPTOV Region Card aktivovaná v zimnej sezóne 2014 (v období od 01.11.2013 do 31.04.2014) je platná aj počas letnej sezóny - do 31.10.2014. Karta je Vašou osobnou kartou a je neprenosná. V prevádzkach označených nálepkou „Tu platí Liptov Card“ získate výhody platné pre aktuálnu sezónu.


Tešíme sa na Vás. U nás ste vítaní...

 

LIPTOV – treba zažiť!

  

 

Info o regióne LIPTOV: www.visitliptov.sk